Legalny bukmacher BetClic bonus na start do 1000 PLN

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera BetClic to jest dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ już na start można otrzymać darmowy bonus nawet do 1000 PLN. A co jeszcze ten operator oferuję swoim graczom? Zobacz!

Darmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN

Darmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze nie założyli konta u bukmachera BetClic.

Warunki promocji są bardzo proste i przejrzyste. Najpierw trzeba dokonać rejestracji online konta na stronie bukmachera BetClic. Warto już na wstępie podkreślić, że ten proces nie zajmie zbyt wielu minut.

Następnie trzeba wpisać kod promocyjny podczas rejestracji BETONLINE.

Trzecim krokiem, aby otrzymać bonus jest to dokonanie wpłaty. Wielkość bonusu jest uzależniona od depozytu, ponieważ ten bukmacher dokona równowartości wpłaty, np. przy wpłacie 800 PLN druga taka sama forma pojawi się na kocie gracza w formie gratisu. Jednak maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

Środki trafią na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i od razu będą do dyspozycji użytkownika.

Warto jednak jest pamiętać, że ta promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonuje po rejestracji konta.

TV BetClic i Aplikacja mobilna

Warto jest pamiętać, że Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic w pełni legalne mogą korzystać z BetClic TV, gdzie to online i za darmo można oglądać wydarzenia sportowe.

Dodatkowo gracze nie muszą siadać specjalne do komputera, żeby dokonać zagrania kuponu, ponieważ można to zrobić z aplikacji mobilnej bukmachera Betclic, która jest do pobrania ze strony internetowej tego operatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.