Freebet 90 PLN od eWinner na europejskie puchary

Czas na rewanżowe spotkania w ramach eliminacji do europejskich pucharów. W dodatku legalny bukmacher eWinner oferuje graczom promocję dla graczy za obstawienie meczy.

Bonus na Ligę Mistrzów i nie tylko

Bonus na Ligę Mistrzów i nie tylko

Śmiało można powiedzieć, że w dodatku będziemy mogli obserwować polskie drużyny na arenie międzynarodowej. A dokładnie mówiąc przed nami takie zespoły, jak m.in. Legia Warszawa vs Dinamo Zagrzeb, Rubin Kazań vs Raków Częstochowa oraz H. Beer Sheva vs Śląsk Wrocław.

Na tą okazję bukmacher www.eWinner.pl online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Freebet na europejskie puchary 90 PLN”, która jest aktywna do 12 sierpnia do godziny 23:59.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO za dokładną kwotę 59 PLN o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ z Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji oraz meczu o Superpuchar Europy.

Kod promocyjny w Superbet

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma freebet o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Warto jest dodać, że każdego dnia każdy z użytkowników może otrzymać 30 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021:

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny zakład o wartości 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.