Mniejsze przegrane za typowanie IO od STS

Obecnie rozgrywane są Igrzyska Olimpijskie, gdzie to emocji czysto sportowych na pewno nie brakuje. Z tej okazji bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to oddaje kasę za przegrane kupony.

Darmowe bonusy na Olimpiadę od STS.

Darmowe bonusy na Olimpiadę od STS.

Na brak emocji na pewno nie można narzekać podczas Igrzysk Olimpijskich, ponieważ mecze toczą się cały czas. A poza tym możemy oglądać występy naszych rodaków. Na przeciw typerom wchodzi bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym akcja składa się z dwóch okresów rozliczeniowych, gdzie każdy z nich dostępny jest w dniach: pierwszy od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59.

Pewne bonusy za typowanie meczy od bukmachera STS:

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO z kursem zdarzenia nie mniejszym niż 1.50. Warto jest dodać, że na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z Igrzysk Olimpijskich.

Kod promocyjny w Superbet

W przypadku przegranego każdego kuponu typer otrzyma zwrot 15% wartości stawki. Podczas każdego z dwóch etapów typer może otrzymać nawet 100 PLN. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 200 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny u bukmachera STS?

Polski bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na ekstra darmowe środki. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłat własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.