Jakimi bukmacherami warto się aktualnie zainteresować?

Chciałbyś w końcu zacząć zarabiać pieniądze na tym, na czym najbardziej się znasz? Jest to zaś sport? Musisz zatem założyć konto w jednym z polecanych podmiotów hazardowych. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na sprawdzone firmy bukmacherskie. Takie, które są legalne i mają świetne bonusy na start. Kogo wybrać? Gdzie się od razu będziesz bardzo dobrze czuł?

Betfan

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego bukmachera? Sporo osób (co pokazują rozmaite statystyki) decyduje się właśnie na stronę https://sport.betfan.pl/typowanie/. Dlaczego to będzie jednak generalnie znakomita decyzja? Z wielu względów. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest uważana za bardzo szybko rozwijający się podmiot w tej branży. Ogólnie usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim jednak Betfan to legalna firma bukmacherska, która posiada stosowne licencje, by oferować u nas (w Polsce) zakłady wzajemne. Jak możesz to zaś sprawdzić? Tak naprawdę sposobów jest minimum kilka. Możesz bowiem zdecydować się na zweryfikowanie takich informacji na stronie internetowej tego podmiotu. Dodatkowo nazwa marki Betfan nie jest obecna w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. A to jednoznacznie sugeruje, że ten właśnie bukmacher jest w 100% legalny. Jeśli się tam zatem zarejestrujesz, to będziesz mógł swobodnie obstawiać wydarzenia oraz realizować przeróżne transakcje finansowe itp.

Atrakcyjne bonusy na start oferowane przez Betfan

Betfan jest nie tylko legalny. Dodatkowo możesz liczyć na wiele promocji. Co konkretnie jest jednak oferowane dla każdego nowego Klienta, który ostatecznie zdecyduje się na założenie konta? To m.in. cashback aż do 600 PLN. Chcesz zdobyć ten bonus? W czasie rejestrowania konta należy wpisać odpowiedni kod promocyjny we właściwe pole. Potem musisz zrealizować depozyt. Od niego zależy, jak dużo pieniędzy zgarniesz. Minimalna suma to 50 PLN. Wówczas otrzymasz cashback do 50 PLN. Jeśli zaś wpłacisz 12 razy tyle, to w całości wykorzystasz bonus oferowany przez tego coraz popularniejszego bukmachera. Dzięki temu zainkasujesz bowiem cashback do 600 PLN. Co jeszcze oferuje Betfan? To m.in. zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Przy kolejnej wpłacie możesz zaś zainkasować podwojenie depozytu. Maksymalnie do 1000 PLN. Jakie są tutaj dolne widełki? Minimalna suma, która uprawnia do skorzystania z tej promocji to natomiast 100 PLN.

Fortuna oraz STS – dlaczego warto mieć tam swoje konta?

Jakie jeszcze podmioty hazardowe generalnie warto mieć na swojej uwadze? W tym gronie jest na pewno STS. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? To kolejny legalny podmiot hazardowy. Jego nazwa nie widnieje m.in. w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Warto dodać, że STS jest nie tylko legalny, ale także zarazem bardzo hojny. Obecnie kluczowa promocja tego bukmachera to podwojenie wpłaty (100% do 1200 PLN). To jednak nie wszystko. Nowi Klienci mogą liczyć m.in. na atrakcyjny bonus bez… konieczności wykonywania nawet jednego depozytu. Tym sposobem można zaś zainkasować 25 PLN.