Piłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta kolejka w ramach niemieckiej Bundesligi. Na tą okazję każdy z typerów może liczyć na extra premię w promocji „Piłkarski Jackpot”, która wynosi 30 000 PLN.

30 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

30 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

Jak co kolejka emocji w ramach spotkań niemieckiej Bundesligi nie brakuje. I można być również pewnym, że teraz będzie tak samo. A dojdzie do takich starć, jak m.in. Hertha – Bayern, Hoffenheim – Borussia Dortmund czy też Lipsk – Wolfsburg.

Natomiast każdy z użytkowników może włączyć się w walkę o 30 000 PLN w ramach akcji „Piłkarski Jackpot”, która jest dostępna w dniach od 18 do 21 stycznia do godziny 20:30. Lecz na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc z niej skorzystać należy koniecznie dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla aktywnych typerów w Betclic:

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na zagraniu kuponu AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą koniecznie znajdować się wyłącznie mecze z dwudziestej kolejki niemieckiej Bundesligi:

  • Eintracht – Arfminia
  • Moenchengladbach – Union
  • Bayer – Augsburg
  • Furth – Mainz
  • Freiburg – Stuttgart
  • Hoffenheim – Borussia Dortmund
  • Bochum – Koeln
  • Lipsk – Wolfsburg
  • Hertha – Bayern
STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Warto jest mieć na uwadze, że każde z tych spotkań koniecznie trzeba oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo te zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkową premię. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Warto jest mieć na uwadze, że każdy nowy użytkownik, który chce rozpocząć obstawienie meczów u bukmachera Betclic może liczyć na pierwszy bezpieczny kupon.

Należy jednak mieć na uwadze, że Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł typer liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.