Najlepsze promocje bukmacherskie na start – który bukmacher przygotował najciekawszą ofertę?

Każda osoba zainteresowana zakładami bukmacherskimi chce na tym zarabiać. Możliwie jak najwięcej. Aby gra była nieco łatwiejsza, warto zdecydować się na podmioty hazardowe, które przygotowały świetne promocje na start. Dla każdego nowego Klienta. Którzy bukmacherzy w tym aspekcie są obecnie zdecydowanie najlepsi?

Pod tym względem świetnie prezentuje się Betfan

Znowu myślisz o tym, by zarejestrować się w Betfan? W razie czego podejmiesz naprawdę dobrą decyzję. Choćby ze względu na bonusy. Promocje bukmacherskie betfan są wyjątkowo popularne. Dlaczego? Przede wszystkim są one uczciwe. Nie ma żadnych kruczków prawnych w regulaminach itp. Dodatkowo warunki związane z obrotem bonusami są banalne do spełnienia. Nawet osoby początkujące bez żadnego trudu poradzą sobie z wykonaniem tego zadania. Warto wiedzieć, że Betfan przygotował m.in. cashback do 600 PLN. Pewnie teraz zastanawiasz się, jak w ogóle można skorzystać z tej opcji, prawda? To wcale nie jest zaś skomplikowane. Musisz tylko założyć konto online.

W czasie realizowania tej czynności należy wpisać kod promocyjny. Potem trzeba zaś wpłacić depozyt. Jeśli przegrasz później swój premierowy kupon, to nie musisz się martwić. Stawka wróci na Twoje konto. Będziesz musiał zaś dokonać tylko jednokrotnego obrotu bonusem, by pieniądze były w 100% Twoje. Co dodatkowo jest gwarantowane przez tego bukmachera? Możesz także np. liczyć na podwojenie następnej wpłaty (100% do 1000 PLN), czy zakład bez ryzyka (70 PLN).

Powinieneś zainteresować się także ofertą STS

To będzie kolejna dobra decyzja z Twojej strony. Wielu ekspertów chwali bukmachera STS za przygotowane promocje dla każdego nowego usera. M.in. możesz liczyć na bonus bez konieczności realizowania depozytu. Dzięki temu nie wydasz ze swojego konta nawet… jednej złotówki. Warto podkreślić, że zasady są tutaj banalne. Trzeba tylko zarejestrować się oraz wpisać kod promocyjny. Wówczas 25 PLN będzie Twoje. Co jeszcze oferuje STS? Najważniejsza promocja tego podmiotu hazardowego to aktualnie 100% do 1200 PLN. Jest to zatem podwojenie depozytu. Tym sposobem sporo dodatkowej gotówki może trafić prosto na Twoje konto. Warto wspomnieć, że w STS nie brakuje promocji dotyczących gier karcianych oraz sportów wirtualnych. Dzięki temu możesz zainkasować po 20 PLN.

Co oferuje zaś Fortuna dla nowych użytkowników?

W gronie doświadczonych, legalnych i zarazem polecanych bukmacherów jest bez wątpienia Fortuna. Co warto wiedzieć na temat tego buka? Jest to firma hazardowa zapewniająca m.in. hojne promocje. Nowy Klient Fortuny otrzyma np. bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Jak zaś go zdobyć w praktyce? To proste. Wszak trzeba tylko zarejestrować się i wpisać stosowny kod promocyjny w wyznaczone pole. To tutaj nie wszystko. Dodatkowo oferowany jest bowiem wyjątkowo hojny zakład bez ryzyka. W tym przypadku konieczne jest już dokonanie wpłaty. Maksymalna promocja to obecnie zakład bez ryzyka do 600 PLN.