Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic na ATP i WTA

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać co najmniej trzy zakłady, aby otrzymać dodatkową kasę.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

A śmialo można powiedzieć, że jest obecnie obstawiać co z tenisa. Bowiem sezon rozkręca się na dobre. Poza tym czekają nas pojedynki podczas turnieju w Miami, gdzie to grają czoowynmi zawodnicy na Świecie.

Każdy typer tej okazji rozgrywek tenisowych może skorzystać z promocji „Misja tenis”, która aktywna jest do 4 kwietnia do godziny 23:59. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że chcą niej skorzystać należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla graczy w Misja tenis:

W ramach wspominanej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Kurs każdego zakładu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

Jednak istotne jest to, aby na zakładzie znajdowały się wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnego turnieju. Poza tym typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Na konto każdego gracza trafi premia o wartości 40 PLN pod warunkiem, że o najmniej trzy zakłady okażą się wygrane i spełniają powyższe warunki.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują graczom limitową ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu, Z Cashbacku będzie można skorzystać wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegrane gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.