Ranking bukmacherów 2020. Aktualne zestawienie dla polskich graczy!

Ranking bukmacherów 2020. Aktualne zestawienie dla polskich graczy!

Na świecie istnieje wiele firm bukmacherskich, ale w Polsce legalnie możemy grać tylko w tych zarejestrowanych w naszym kraju. Nie oznacza to, że jest ich bardzo mało. Wprost przeciwnie. Wybór jest duży i warto przyjrzeć się tym najlepszym. Oto ranking bukmacherów 2020!

Ranking bukmacherów 2020. Aktualne zestawienie dla polskich graczy!
Ranking bukmacherów 2020. Aktualne zestawienie dla polskich graczy!

Wybierając bukmachera prawie każdy gracz w pierwszej kolejności patrzy na proponowany przez firmę bonus przy pierwszym depozycie. Im jest on większy tym oczywiście lepiej. Ważna jest też ilość dostępnych wydarzeń oraz praktyczna i prosta w obsłudze strona internetowa. Skupimy się tu na bukmacherach oferujących bonusy przy rejestracji, zakłady drogą online, które pomału wypierają te stacjonarne. Są one praktyczne, dostępne na niemal każdym urządzeniu mobilnym, a co za tym idzie o każdej porze dnia i nocy.

Najlepszy bukmacher w Polsce to STS

To w pełni legalna polska firma, która powstała w Katowicach i działa na rynku już od ponad 20 lat. Swoje punkty ma nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach. Ich strona internetowa jest bardzo przejrzysta i nawet początkujący gracz szybko opanuje obstawianie na ich stronie różnych wydarzeń.

STS zawsze ma dla nowych uczestników szeroki pakiet powitalny. Obecnie jest to bonus na start do 1200 zł. Wpłacając np. 1000 zł dostajemy dodatkowe 1000 zł w formie bonusu, który możemy przeznaczyć na dowolne, dostępne zakłady. Przy wypłacie środków bonus podlega oczywiście obrotowi. Dokładny regulamin dostępny jest na stronie firmy.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Przy rejestracji możemy również skorzystać z darmowego zakładu tzw. freebet na kwote 29 zł i ciekawy zakład bez ryzyka do 31 zł.. Własnie -freebet- daje nam możliwość gry bez wpłacania środków na konto. Trzeba tylko wpisać odpowiedni kod bonusowy BETONLINE. Natomiast cashback to dostępny zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Przy pierwszym nietrafionym kuponie następuje zwrot kwoty do 31 zł.

Każdy gracz ma też do odebrania 20 PLN w STS Kasyno, czyli Betgames – legalnych kartach online na prawdziwe pieniądze.

Na stronie www.STS.pl można oglądać niektóre wydarzenia sportowe online. Ta znana firma bukmacherska ma bardzo dużo wydarzeń sportowych, mnóstwo możliwości typowania na dane zdarzenie, ale i inne, ciekawe pozycje. Oferta STS jest bardzo rozbudowana. Pod tym względem to najlepszy bukmacher w Polsce.

Milenium ze świetną ofertą dla typerów

Zakłady bukmacherskie Milenium to też istotny podmiot na polskim rynku. W Polsce firma działa od 2004 roku, a od 2012 roku można obstawiać na stronie internetowej online.

Rejestracja przebiega szybko i standardowo. Wpłacamy pieniądze za pomocą większości banków. Dla nowych graczy Milenium również ma bardzo interesujace bonusy. Jest to cashback od wpłaty do 1500 zł, darmowy bonus 30 zł i zakład bez ryzyka do 100 zł.

Oczywiście oprócz tych promocji firma oferuje wiele innych, które można wykorzystać w czasie już po rejestracji. To bardzo dobry legalny bukmacher działający na terenie naszego kraju z wieloma wydarzeniami i możliwościami różnego typowania. 

Aktywny Milenium kod promocyjny brzmi BETONLINE i zapewnia 20 złotych ekstra na obstawianie!

Totolotek na ostatnim miejscu podium

To oczywiście polska firma bukmacherska, która działa w kraju już od wielu lat. Śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z liderów na naszym podwórku. Zakłady online możliwe są od 2013 roku. Ich oferta jest bardzo urozmaicona, a typować można nie tylko wydarzenia sportowe.

Rejestrowanie na www.Totolotek.pl przebiega standardowo, ale jest też możliwość założenia konta tymczasowego w błyskawiczny sposób. Przy zakładaniu konta dostajemy do 1000 zł na dzień dobry, oczywiście przy takiej wpłacie i 49 zł promocyjnego bonusu mobilnego. Inne ciekawe bonusy tego bukmachera? Proszę bardzo – bonus za lojalność, punkty Bet Club, Bonus xTreme. 

Totolotek posiada świetny, rozbudowany dział pomocy, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego co jest niezbędne do korzystania z serwisu. Oczywiście jest dostępna też pomoc online poprzez infolinię i live chat.

Betclic – największy cashback w Polsce, czyli aż 550 zł!

Betclic bonus - jaki kod promocyjny
Betclic bonus – jaki kod promocyjny

Betclic to francuska firma bukmacherska, która dosyć weszła na polski rynek. To również legalny bukmacher, gdzie rejestrując się pierwszy raz mamy bonus w postaci cashbacku. Zakładamy konto, obstawiamy kupon i jeżeli przegramy firma zwraca nam pieniądze do 550 zł. Uwaga! Bonus ten jest dostępny tylko z kodem promocyjnym KOD550.

Oczywiście można obstawiać zakłady przedmeczowe jak i zakłady online. Firma ma sporo wydarzeń sportowych, ale i wiele innych, specjalnych zakładów. W ofercie są dostępne np. zakłady odnośnie prezydentów. Kto zostanie prezydentem USA? Grając u tego buka mamy możliwość podglądu wielu wydarzeń sportowych.

Betlic transmituje dużo meczów na żywo, co jest na pewno bardzo przydatne dla graczy. Ta firma bukmacherska posiada stronę dostępną zarówno w wersji mobilnej i na systemy iOS i Android. Betlic zdecydowanie stawia na graczy internetowych, a wśród innych firm tego typu kursy na zdarzenia są tu dosyć wysokie. W ofercie są też bonusy typu: Wielka gra, Multi+, Bonus boots, czy Totalizator Betclica. 

Betfan bukmacher bez podatku

To najmłodszy bukmacher działający legalnie w Polsce. Od kwietnia 2019 proponuje graczom swoją ofertę online. Przy pierwszej rejestracji możemy dostać bonus na start nawet do 3000 zł. Pakiet ten składa się z trzech bonusów od depozytu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jest też dostępny zakład bez ryzyka do 100 zł. Widać gołym okiem, że Betfan wchodząc na nasz rynek nieźle się przygotował, oferuje dużo dyscyplin sportowych, nawet tych mniej popularnych, ale i wydarzenia np. z rozrywki. Jednak w porównaniu do czterech wyżej wymienionych firm bukmacherskich, ten buk zajmuje ostatnią pozycję.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.