Zwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet na europejskie puchary!

W środę i czwartek polskie trzy drużyny Piast, Legia oraz Cracovia powalczą w europejskich pucharach o awans do kolejnej rund kwalifikacji w Lidze Mistrzów i Ligi Europy. W związku z tymi pojedynki bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej i można otrzymać zwrot nawet w wysokości 100% stawki.

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który obecnie posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu do środy 17 lipca do godz. 20:00, na którym będą znajdować się wyłącznie trzy zdarzenia: Piast Gliwice – BATE Borysów, Legia Warszawa – Europa FC, Cracovia – DAC Dunajska Streda.

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza typy z oferty przedmeczowe na zwycięstwa polskich drużyn. Kupony zagrane systemowo automatycznie nie biorą udziału w tej akcji.

Kupon musi być zagrane za dokładną kwotę 49PLN lub 99PLN i pochodzić z konta głównego, ponieważ wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że gracz spełnił powyższe warunki promocji, a na jego kuponie był jeden błąd. Przy dwóch lub trzech pomyłkach bukmacher przyzna 50% stawki!

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

Każdy użytkownik może zagrać jeden kupon w ramach tej promocji.

Zwrot środków trafi na konto gracza w formie środków bonusowych najpóźniej do 19 lipca do godz. 20:00.

Bonus 2000 PLN na start u bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom, gdzie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Jednak to nie jest wszystko. Gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma 50 PLN w formie bonusu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.