STS bez ryzyka dla nowych graczy. 200 PLN na start!

Bukmacher STS w związku ze spotkaniem eliminacyjnymi pomiędzy Polską, a Macedonią Północną oferuje ciekawe bonusy dla nowych jak i stałych swoich klientów. Nowi gracze u bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki i to na start przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego! Zobacz jakie!

STS Bonus bez ryzyka

STS Bonus bez ryzyka

Krok podstawowy tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.sts.pl. Podczas tego procesu wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię oraz nazwisko. To wszystko sprawia, ze ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta dokona aktywacji pakietu powitalnego, gdzie to na start można otrzymać freebet 29 PLN bez wpłaty, bonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt oraz cashback do 200 PLN.

Oferta promocyjna trwa do 14 października do godz. 23:59.

Freebet bez depozytu od STS

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty aby otrzymać darmowy bonus od bukmachera STS. Po wpisaniu kodu promocyjnego, na konto gracza trafią darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus do 1200 PLN za wpłatę od STS

Polski bukmacher STS przyznaje darmowy bonus za dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz otrzyma równowartość depozytu, np. typer wpłacić 600 PLN druga taka sama wartość tylko, ze w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS:

Warto jest pamiętać, że pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie i jaki będzie kurs.

Jeśli okaże się, że kupon okazał się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki do 200 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.

betfan darmowy kod promocyjny

Zakład specjalny na mecz Polska – Macedonia Północna

W związku z kolejnym spotkaniem eliminacyjnym do EURO 2020 Polaków z Macedonią Północną bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom.

Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będzie znajdować się zdarzenie specjalne: „Lewandowski strzeli, a Polska wygra do zera” za dokładną kwotę 21 PLN.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus 10 PLN pod warunkiem:

  • kupon SOLO – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon AKO – wszystkie zdarzenia oprócz zakładu specjalnego zostały rozliczone jako wygrane

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.