Piłkarski bonus w Fortunie. 14% więcej!

Piłkarski bonus w Fortunie. 14% więcej!

Fortuna w każdy piątek, w którym odbywają się mecze Ekstraklasy, przyznaje graczom wygrane większe aż o 14%! Poznaj szczegóły na temat tej promocji już teraz!

Piłkarski bonus w Fortunie. 14% więcej!
Piłkarski bonus w Fortunie. 14% więcej!

Bonus Fortuna 2019

Oferta jest aktywna w każdy „ekstraklasowy” piątek na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu. Zazwyczaj start ma miejsce o 17.00, natomiast koniec – 60 minut później.

Dzięki Happy Hours do kuponu składającego się z co najmniej trzech zdań można dołożyć bonus kursowy o wartości 1.14 i tym samym w razie wygranej zgarnąć więcej o 14% niż na co dzień.

Stawka kuponu kwalifikującego się do tej oferty nie może wynosić mniej niż 20 PLN. Gracz stawiać może na swoich faworytów zarówno w punktach naziemnych, jak i przez internet – na stronie internetowej bądź w aplikacji mobilnej.

Happy Hours u bukmachera

Uwaga! Mimo że promocja związana jest z meczami piłkarskiej Ekstraklasy, nie trzeba się ograniczać tylko do stawiania na te rozgrywki. Co istotne, w trakcie trwania oferty każdy może postawić więcej niż tylko jeden kupon!

Przypominamy, że obecnie w Fortunie możliwe jest obstawianie bez dowodu. W tym celu wystarczy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera i założyć tak zwane konto tymczasowe! Proces zapisywania się do obstawiania trwa w ten sposób około kilkudziesięciu sekund!

Masz już swoich faworytów na mecze w ten weekend? Przejrzyj, jak wygląda aktualna oferta Fortuny i przekonaj się, czy jesteś w stanie przygotować kupon, który przyniesie ci wygrane większe aż o 14 procent!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.