metody płatności bukmacherów online

Legalni bukmacherzy – jak można wpłacać i wypłacać pieniądze?

Bardzo dużym plusem legalnych bukmacherów jest nie tylko to, że zawodnicy mają do dyspozycji rozmaite dyscypliny sportowe do typowania. Oprócz tego każdy może wpłacać i wypłacać pieniądze na różne sposoby. Jak najczęściej gracze wykonują operacje finansowe?

metody płatności bukmacherów online
Jakie są najlepsze metody płatności bukmacherów w Polsce?

Konto bankowe

Gdybyście chcieli grać w nielegalnych firmach hazardowych, to niestety taka opcja kompletnie nie miałaby racji bytu. Jak wytłumaczylibyście przelewy z bukmacherów, którzy są u nas nielegalni? Jeśli kiedykolwiek coś takiego chodziło wam po głowie, to warto jak najszybciej z tego zrezygnować. Legalne firmy bukmacherskie nie powodują takich komplikacji. Bez problemu można wpłacać i wypłacać pieniądze poprzez własne konto bankowe.

Najlepiej wybrać takie firmy hazardowe jak STS czy Fortuna, które obsługują możliwie jak najwięcej banków. Być może zdarzy się po prostu taka sytuacja, że za rok zmienicie firmę z tej kategorii. To nie sprawi, że nie będziecie mogli zrobić szybkiego przelewu lub błyskawicznej wypłaty zarobionych pieniędzy na bukmacherce. Zazwyczaj legalne firmy hazardowe oferują swoim użytkownikom bardzo dobre usługi w tym aspekcie, dlatego spokojnie będzie można znaleźć swój bank na liście obsługiwanych podmiotów.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Karta kredytowa

Profesjonalne firmy hazardowe jak STS, Forbet czy też Fortuna oferują również możliwość wpłacania oraz wypłacania pieniędzy poprzez karty kredytowe. Każdy zawodnik musi zwracać uwagę na to, jakie są opłaty związane z tym tematem. Jeśli np. wpłata pieniędzy poprzez konto bankowe jest całkowicie bezpłatna, to po co tracić niepotrzebnie gotówkę na karty kredytowe? Nie ma sensu wydawać pieniędzy, jeśli nie ma takiej konieczności.

Dobrze jest jednak wiedzieć, że legalne firmy hazardowe oferują możliwość przeprowadzania transakcji finansowych właśnie poprzez karty kredytowe. Tym sposobem można błyskawicznie wpłacić pieniądze, aby obstawić dobre spotkanie z piłki nożnej, koszykówki, tenisa itp. Potrzeba Ci szybko gotówki? Wobec powyższego możesz skorzystać z takiej opcji i w mig wypłacić pieniądze, które wcześniej zostały zarobione.

Elektroniczny portfel internetowy

Profesjonalne, legalne firmy hazardowe np. Forbet oferują również inne opcje, a nie tylko te powyższe. Transakcje poprzez konta bankowe, karty kredytowe są najpowszechniejsze wśród zawodników. Są też jednak hazardziści, którzy trzymają pieniądze na portfelu internetowym. Jesteś w tej grupie? W takim razie trzeba znaleźć takiego bukmachera, który obsługuje te podmioty. Ogólnie im więcej dostępnych opcji, tym łatwiej będzie wybrać wariant najszybszy i dodatkowo najmniej płatny. Od wielu opcji nie są pobierane żadne opłaty uwzględniając transakcje finansowe.

Są jednak też warianty płatne, dlatego trzeba dokładnie sprawdzić, jak dużo to wszystko będzie kosztowało. Bardzo dużym plusem legalnych firm hazardowych jest to, że wpłaty i wypłaty mogą być robione bez najmniejszego nawet problemu. Natomiast nielegalne firmy to zawsze swego rodzaju ryzyko, dlatego dobrze jest zastanowić się, czy ma to wszystko sens. Szczególnie, że porządnych, legalnych bukmacherów obecnie nie brakuje.